O nás

Img-9_2       Autorizovaný prodej a servis auto-moto dílů a provoz Asistenční služby je výsledkem dlouhodobého rozboru potřeb motoristů. Divize AUTO-MOTO je pouze dílčí provoz z celkového komplexu služeb, které zákazníkům nabízíme pod značkou TechnicStore.

Asistenční služba autobaterie

Asistenční Služba Autobaterie a obchod TechnicStore je výsledkem dynamického rozvoje soukromé firmy s historickým pramenem sahajícím až do roku 1993. Během svého působení v průmyslově-výrobním sektoru s nepřetržitými a certifikovanými ISO provozy tak získala bohaté a cenné zkušenosti napříč celým širokým spektrem technických služeb a servisu na té nejvyšší úrovni. Vysoká kvalita práce, rychlost provedení, pružná reakce a především přijatelná cena tak pro nás nejsou jen pouhé přívlastky a fráze. A právě na základě těchto těžce získaných zkušeností jsme se rozhodli transformovat do firmy zajišťující vysoce kvalifikovaný a centralizovaný přístup ke všem technickým službám dostupným široké veřejnosti.

Transformací jsme se rozhodli zpřístupnit všechny bonitní výhody klientů z průmyslového sektoru běžným občanům, soukromým osobám, bytovým družstvům, společenství vlastníků či neziskovým nadacím. Nákupem našich služeb tak každý klient mimo průmyslový sektor získává stejnou kvalitu jako nadnárodní společnosti. Dalším hlavním a rozhodným faktorem je cena. Náš progresivní přístup k tvorbě cen je zcela jednoduchý a bezprizorní. Nemusíte být velká společnost a ani nemusíte odebrat určité množství služeb. Z tohoto důvodu tak již nemůžeme poskytovat množstevní slevy či slevy které jsou jinde vázány na dlouhodobé smlouvy. Odběrem jedné služby byť v hodnotě několika stokorun tak získate přístup k zajímavým cenám. Mimo jiné tak máte pro svůj život ve svém telefonním seznamu jedno číslo, na které můžete kdykoli volat s Vaším technickým požadavkem. Velikost Vaší objednávky není rozhodující, sami určujete prioritu Vašeho požadavku. Spektrum služeb je široké a plně uspokojí všechny Vaše požadavky. Pokud by Vám však i přesto nějaká služba chyběla, tak nám o ní napište a pokud to bude jen trochu možné, tak jí začleníme do našeho portfólia služeb. Vždy jsme přístupni jednání a plně respektujeme naše zákazníky. Stále se držíme dnes už skoro zapomenutého pravidla: " Náš zákazník, náš pán! "

Na závěr bychom rádi vysvětlili naš progresivní přístup k cenám. Jako soukromá firma máme pod plnou kontrolou firemní výdaje. I s ohledem na právní statut firmy a holdingový způsob provozního řízení nejsme natolik zatíženy zbytečnými výdaji, které by se následně promítali do Vašich výsledných cen. Pevně věříme, že zaběhnutá tradice firmy se nezmění. Za celou dobu své existence (od roku 1993) jsme nemuseli řešit jedinou reklamaci na odvedenou práci. Jsme připraveni se tát Vašimi technickými průvodci Vašeho života.

Přejeme všem krásný den a děkujeme za Vaší návštěvu našich stránek.

 

 

Další